Унікальне об’єднання: у Ковельському районі відбувся фестиваль громад

news

У селі Задиби Ковельського району відбувся районний фестиваль громад «Живи та міцній, Україно,під прапором неба й родючих ланів».

Про це інформує Волинське регіональне відділення Асоціації міст України.

Його ідейними натхненнями стали Ковельська районна рада і Ковельська РДА. Таким чином, в районі розпочалася серія заходів, яка присвячена 30-річниці Незалежності України.

Захід став особливим об’єднувальним моментом для 23 громад новоутвореного Ковельського району Волинської області. Фестиваль відбувався на території угідь фермерського господарства «Перлина Турії» – просто серед ланів пшениці та соняшникових полів.

Зауважимо, що це – перший, але великий фестиваль громад нового району. З вітальними словами до присутніх звернулися представники влади різних рівнів та гості свята.

“Ми разом з вами створили ці громади, а нині – пишаємося їхніми здобутками. Тим паче, що кожна громада – унікальна. Цей фестиваль – це чудовий приклад об’єднання зусиль влади, громад та соціально відповідального бізнесу, чудовий взірець спільної робити”, – зауважила виконавча директорка Волинського регіонального відділення Асоціації міст України Мар’яна Конончук.

“Фестиваль громад – це унікальний спосіб об’єднання громад. Тому бажаємо Ковельському району першості в конкурентній боротьбі з іншими”, – додала вона.

На гостей фестивалю очікували флешмоб «Ти у мене єдина», під час якого присутні представники громад вишикувалися у формі карти України, виступи аматорських колективів територіальних громад Ковельського району, святкові експозиції територіальних громад, майстер-класи майстрів народного мистецтва, розваги для дітей для дорослих та виїзна торгівля.

У якості подарунків кожна громада отримала мапу своєї громади, а також брендовані намети від спонсора, де вони змогли презентувати свої регіональні особливості.

0 Комментариев