Укрзалізниця розпочала продаж квитків до Маріуполя, Донецька, Луганська та Сімферополя

news

На честь звільнення Херсона, з мрією про Сімферополь, залізничники запускають квитки на перші потяги до деокупованих українських міст!

Разом із платформою UNITED24 “Укрзалізниця” розпочала благодійний проєкт «Квитки до перемоги». Вже сьогодні ви можете оформити квитки на три перших рейси з Києва до п’ятьох міст: уже деокупованого Херсона, а також Маріуполя, Донецька, Луганська та Сімферополя. 

Квиток можна придбати, зберігати як символ віри в ЗСУ і звільнення України від окупантів, а скористатися ним — одразу після деокупації. Щойно рух буде поновлено, залізничники надішлють повідомлення з датою і місцем.

“Дуже радісно запускати цей проєкт, знаючи, що квитками Київ-Херсон можна буде скористатися вже найближчим часом! 

Рейси буде здійснювати легендарний «Потяг до перемоги», розписані вагони якого присвячені подвигам людей на тимчасово окупованих територіях” – зазначають залізничники. 

Оформити символічний квиток можна за посиланням: https://concert.ua/uk/events/kvitki-do-peremogi 

Усі квитки благодійні: кошти від їхнього продажу будуть переказані через платформу United24 на закупівлю last-mile транспорту — автівок, які допоможуть сполучити міста й селища на деокупованих територіях із найближчими залізничними вузлами. “Укрзалізниця” висловлює подяку, а саме партнерам Gres Todorchuk за концепцію проєкту!

Із вдячністю за звільнення Херсона і вірою в те, що скоро наші потяги повернуться на вокзали всіх українських міст! 

Поїхали!

За інформацією: прес служби “Укрзалізниці”

0 Комментариев