Україну ще весь тиждень засипатиме снігом

news

Погода в Україні зіпсувалася.

По всій країні, крім південних областей, очікується мокрий сніг та дощ, – повідомляє Корреспондент.net. з посиланням на Укргідрометцентр.

У понеділок, 21 березня, по всій Україні, крім південних областей, очікується мокрий сніг та дощ. У північних і східних областях місцями ожеледиця.
Вітер очікується південно-західний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі – від 2 тепла до 3 морозу, вдень 2-7 тепла, у південній частині та на Закарпатті + 8-13; в Чернігівській, Сумській, Полтавській і Харківській областях вночі – 3-8 морозу, вдень близько 0°.
У Києві – невеликий мокрий сніг і дощ. Температура вночі близько 0°, вдень – 4-6 тепла.
У вівторок, 22 березня, у південних, східних, вдень і в західних, північних областях України також очікується невеликий мокрий сніг і дощ, на решті території – без опадів.
Вітер – західний, 7-12 м/с. Температура повітря вночі очікується на рівні від 3 морозу до 2 тепла, на півдні до +6; вдень 3-8 тепла, у південній частині та на Закарпатті + 7-12.
У Києві вночі – без опадів, вдень – невеликі опади, переважно дощ. Вітер західний, 7-12 м/с. Температура повітря вночі близько 0º, вдень 5-7 тепла.
У четвер і п’ятницю також очікується місцями мокрий сніг, зокрема в Харкові, Луганську та деяких західних областях.
У Києві прогнозують вдень до 8 тепла.

Автор статті: ВолиньІнфо

0 Комментариев