Українці обирають найкращу музику для бігу: кожен може номінувати улюблену пісню

news

В Україні стартувала щорічна музична премія Nova poshta Running Music Awards 2021. За звання переможця будуть змагатися пісні українських виконавців, що найкраще підходять для бігу і занять спортом. Наразі триває всеукраїнська онлайн-номінація: кожен охочий може запропонувати улюблений трек до участі у премії. Для цього потрібно вказати назву і виконавця композиції на сайті.

«Торішня премія показала прагнення українців не лише вести здоровий спосіб життя, а й підтримувати українську музику. Тоді було номіновано понад 1000 треків, а серед тих, хто пропонував улюблені пісні, 60% бігають регулярно, — говорить Інна Поперешнюк, організаторка премії, співзасновниця Нової пошти та амбасадорка New Run. — Цієї весни ідея не втрачає актуальності, адже карантин уже понад рік залишається випробуванням і для музикантів, і для бігунів. Перші не можуть побачити повні зали, другі — взяти участь у забігах, поки жорсткі карантинні обмеження не будуть скасовані».

Nova poshta Running Music Awards 2021 пройде у три етапи. На першому кожен охочий зможе номінувати свої улюблені пісні на сайті премії, а організатори відберуть 30 найпопулярніших. На другому етапі 10 марафонців та ультрамарафонців з усього світу шляхом голосування визначать топ-10 найбільш драйвових треків для бігу. Ця десятка композицій потрапить у фінал премії, що відбудеться у Києві на НСК «Олімпійський».

«Ми, журі премії, зберемося на стадіоні та разом пробіжимо десять кіл — по одному на кожен трек у фіналі. Після кожного кола голосуватимемо і в реальному часі будемо бачити, яка композиція виривається вперед, —  коментує Марічка Падалко, член журі Nova poshta Running Music Awards, марафонка й телеведуча ТСН на каналі 1+1. Неважливо, хто виконавець і в якому жанрі композиція, головне — енергія і драйв, які дарує музика під час бігу. Пісня, що збере найбільше голосів журі, стане своєрідним гімном нового бігового сезону та пролунає на старті фінального марафону».

Членами журі Nova poshta Running Music Awards у 2021 році стали Інна Поперешнюк, співзасновниця Нової пошти та амбасадорка New Run, Максим Кривенко, співзасновник New Run і марафонець, ведуча ТСН на «1+1» Марічка Падалко, ведучі «Сніданок.Вихідний» Валентина Хамайко і Олександр Попов, а також Тетяна Воротіліна — рекордсменка України в подоланні марафону на протезі. Серед номінацій: найкращий український трек для бігу, приз глядацьких симпатій та спеціальний «секретний» приз від партнерів проєкту.

Вперше Nova poshta Running Music Awards відбулася навесні-влітку 2020 року. З-поміж десятьох номінантів премії, серед яких були треки лише українських виконавців, експертне журі обрало переможців у чотирьох номінаціях. Послухати десятку пісень-фіналістів Nova poshta Running Music Awards 2020 можна в офіційному плейлисті премії. Щоб номінувати свій улюблений трек для бігу на участь у цьому році, введіть його назву на сайті премії.

В цьому році бігові старти Нової пошти відбудуться в адаптивному офлайн-форматі з дотриманням всіх карантинних норм. Забіги відбудуться в Запоріжжі, Сумах, Черкасах, Миколаєві, Хмельницькому та Одесі, коли міста-учасники перейдуть до зеленою або жовтою карантинним зонам. Серед заходів безпеки: старт групами, чіп-система для реєстрації результатів, температурний скринінг, масковий режим, засоби дезінфекції та соціальна дистанція між бігунами. Зареєструватися на забіги можна за посиланням: https://newrun.com.ua/

* «Нова пошта марафон» і «Нова пошта напівмарафон» – бігові змагання, які щорічно проводить Нова пошта спільно з NewRun. Їх місія – популяризувати здоровий спосіб життя і розвивати бігову культуру. З кожним роком проект розширює географію та залучає до участі бігунів не тільки з України, а й з-за кордону.

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев