Український улюбленець кіт Степан отримав “Оскар для блогерів”

news

У Каннах 18 травня пройшла церемонія нагородження World Influencers and Bloggers Awards 2022 (WIBA), яку називають “Оскаром для блогерів”. Нагороду вручають найвидатнішим талантам в різних сферах, які висвітлюють найважливіші соціальні аспекти та підсилюють глобальні діалоги в усьому світі, інакше кажучи самим цитованим, впізнаваним лідерам думки.

Церемонія WIBA – найпрестижніша світова нагорода для кращих лідерів думок – пройшла вже вчетверте Найвпливовішими та видатними інфлюенсерами названі Хабі Ламі, Ніккі Туторіалс, Магдалина Генеа.

Цього року свої титули WIBA отримали і предстваники України – співачка Джамала, кулінар Євген Клопотенко і всесвітньо знаменитий кіт Степан з Харкова.

Цього року WIBA привернула увагу світу до найважливіших питань сьогодення – цінності людського життя і світу. У світлі шокуючої війни Росії проти України, розпочатої з кричущим порушенням світового порядку, щорічний формат WIBA був змінений на акцію зі збору коштів для українських благодійних організацій, що надають гуманітарну, освітню та психологічну допомогу дітям.

Сьогодні, як ніколи раніше, інфлюенсери повинні розуміти свою відповідальність за контент. У ситуації, що відбувається в Україні та світі, багато інфлюенсерів усвідомили, що вони більше не належать собі та що вони стали суспільно важливими. Епоха усвідомлення настала, і вона повинна змінити світ на краще. Наша асоціація і я твердо віримо в це,

– сказала засновниця WIBA Марія Гражина Чаплін.

0 Комментариев