Український бізнес закликає світ до ленд-лізу для підприємців

news

Український підприємці розпочали роботу над аналогом ленд-лізу — спеціальною програмою відновлення бізнесу, для тих підприємств, які постраждали від війни.

Реальні приклади втрат підприємців стануть основою для перемовин з міжнародними партнерами. Саме завдяки ним буде передано масштаб збитків українського бізнесу. Поділитись своєю історією підприємці зможуть через спеціальну форму: https://eskafinance.com/landlease-for-biz

«Зараз ми збираємо історії підприємців, які постраждали від війни, щоб централізувати та донести їх до західних партнерів. Наша мета — набути масового характеру програми, але водночас зберегти за нею справжні історії конкретних людей», — коментує Антон Дядюра, підприємець.

Серед партнерів у наданні привабливих умов для відновлення бізнесу розглядатимуться європейські та американські банки, інші фінансові організації, виробники й постачальники техніки, лізингові та інші галузеві асоціації, тощо. Програма буде підготовлена за посередництва та фінансової участі української лізингової компанії «ЕСКА Капітал».

«Війна розпочата російською федерацією завдала великих збитків українському бізнесу. Ми маємо об’єднуватись, шукати нові шляхи співпраці та звертатися за допомогою до західних партнерів. Україна перебуває в унікально жахливій ситуації, але й з унікальними можливостями. Ними необхідно скористатися», — додає Сергій Васьков, підприємець.

0 Комментариев