Українські отамани розгромили Китайських драконів

news

Українська команда з упевненої перемоги стартувала в шостому сезоні WSB.

Про це повідомляє Кореспондент.net.

Українські отамани розгромною перемогою над Китайськими драконами у Вінниці стартували в шостому сезоні Світової серії боксу.

Наша команда в цьому сезоні має намір виступати без багатьох лідерів, але у Вінниці ті хлопці, які вийшли на ринг, показали, що здатні їх гідно замінити.

Приємно здивував уже в першому поєдинку наш представник у категорії до 52 кг Максим Фатіч, якому протистояв призер чемпіонату Азії Ху Джіангуан. Фатіч активно розпочав бій, але потім більш досвідчений китаєць почав контролювати хід поєдинку. Українець активізувався знову в четвертому раунді, зумівши переламати хід поєдинку. У результаті один суддя віддав перевагу китайцеві 46:49, а ще двоє з рахунком 48:47 віддали перемогу Фатічу.

Почин Фатіча ще впевненіше підтримали Віктор Славінський і Сергій Богачук, які достроково перемогли Шан Джуна в категорії до 60 кг і Конг Венбіна в категорії до 69 відповідно. Шан Джун проти Славінського протримався один раунд, після чого через розсічення його команда відмовилася продовжувати бій, а Богачук завершив свій бій у третьому раунді, коли китайський кут викинув рушник на ринг.

Решта два поєдинки тривали всі відведені п`ять раундів, але також закінчилися перемогами українських боксерів. Спочатку в категорії до 81 кг Денис Солоненко переміг Ши Гуонджунасо з рахунком 3:0 (50:45, 50:45, 48:47), а в суперважкій категорії Віктор Вихрист переміг Жибао Вонга також з рахунком 3:0 (50:45, 49:46, 49:46).

Таким чином, Українські отамани перемогли з рахунком 5:0, зробивши гарний почин. У наступному турі 12 лютого у Львові Українські отамани зустрінуться з турецькими завойовниками.

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев