Українська митниця перестала пропускати посилки з товарами відомих марок

news

Українська митниця перестала пропускати посилки з товарами, купленими в зарубіжних інтернет-магазинах. Про це пише OpenDataBot та публікує список десятків торгових марок, товари яких можуть не дійти до українського покупця.

Про це повідомляє Національне бюро розслідувань України.

За словами видання, такі дії митники проводять на підставі переліку об’єктів інтелектуального права, включеного до митного реєстру.

«Якщо нічого не зміниться, в українських магазинах підвищаться ціни, а покупки за кордоном стануть ризикованими. Бізнесу доведеться або йти „в підпілля“, або скорочувати асортимент і нести збитки. Будуть рости чорний ринок і, відповідно, корупція», — зазначає видання.

Видання стверджує, що до списку торгових марок, які перестане пропускати митниця, увійшли: Adidas, Amway, Apple, Canon, Chanel, Chesterfield, Chevrolet, Chivas, Christian Dior, Coca-Cola, Contex, Dormeo, Electrolux, Lego, levi’s, LG, Lipton, Honda , HP, Meizu, Mercedes Benz, New Balance, Nivea, Nokia, Opel, PlayStation, Redmond, Samsung, Sandora, Shell, Subaru, Xerox, Xiaomi і інші. У список заборонених увійшли навіть дочірні підприємства Roshen.

Раніше українська митниця перестала пропускати посилки з товарами торгових марок «Meizu» і «Xiaomi» через скаргу правовласника, яким є магазин «Цитрус»

0 Комментариев