У Володимирі-Волинському змагалися за кубок пам’яті загиблих Героїв. ФОТО

news

23-го квітня у Володимир-Волинському спортивному комплексі місцеві команди з міні-футболу змагалися за кубок “Пам’яті загиблих військовослужбовців 51-ої та 14-ої окремої механізованої бригади”. 

Про це пише “Буг”. 

Цьогорічні змагання зібрали 6 команд, які представляли не лише Володимир-Волинський, а й село Зимне.

У фіналі зійшлись команди Спортивний клуб армії (СКА) та аматорський футбольний клуб “Володимир”. Останнім катастрофічно не таланило. СКА, який й до того сильний, ще скористався удачею, бо кілька разів штанги виручали. В будь-якому випадку перемога за сильнішими – тож 7:3, і кубок цього року прописався у військових. Третє місце посіла команда з Зимного.

20 21 22 23 24 25 26 27 28

Автор статті: Мар'яна Метельська

0 Комментариев