У волинському озері знайшли тіло дівчини, що зникла рік тому

news

Увечері 15 квітня в озері Люцимер місцевим мешканцем було знайдено частину скелетованих решток тіла людини. На місце події одразу виїхала слідчо-оперативна група поліції.

Про це пише «Шацький край».

Як повідомляє Василь Саковець, начальник слідчого відділу Шацького відділення поліції, подальші пошукові роботи в темну пору доби були припинені. В суботу вранці вони відновилися, до роботи також залучили рятувальну службу, представники якої проводили підводні пошукові роботи, адже місце, де було знайдено рештки, малодоступне та віддалене від населеного пункту, заросле очеретом та болотисте.

У цей же день було знайдено ще частину скелета (череп, кістки ребер, тазові кістки). А вже в неділю був розширений радіус пошуку та знайдені нижні кінцівки. Знайдено також одяг, за яким було встановлено, що тіло належало жінці.

«На опізнання була запрошена мама зниклої рік тому дівчини Аліни Нечипорук, яка підтвердила, що одяг таки належав її зниклій доньці. Рештки тіла направлено в Луцьк на експертизу: медико-криміналістичну, за якою буде встановлено, чи піддавалися кістки механічній дії (тобто чи були ознаки насилля, пошкодження). Також спеціалісти за сучасними технологіями по черепу зможуть зробити портрет людини. Будуть відібрані зразки ДНК-профілю матері. Експертизою, яка проводитиметься у Львові, буде встановлюватися, чи справді тіло належить зниклій дівчині. Тому більш детальну інформацію будемо мати після усіх експертиз. За фактом нами відкрито кримінальне проваження, триває досудове розслідування. Поки що слідством розглядаються та перевіряються різні версії зникнення дівчини: від убивства до самогубства», — повідомляє поліцейський.

Віта ШЕПЕЛЯ

0 Комментариев