У Вікіпедії відбудеться конкурс статей про культурну спадщину і видатних постатей України

news

З 5 жовтня до 5 листопада цього року ГО «Вікімедіа Україна» та БФ «Бібліотечна країна» запрошують долучатися до конкурсу з наповнення україномовного розділу Вікіпедії статтями про об’єкти культурної спадщини та видатних людей України.

Конкурс проводиться для бібліотекарів, однак долучитися можуть усі охочі. У рамках підготовки до конкурсу відбудеться два вебінари, реєстрація — уже відкрита.

Бібліотекарі є важливими зберігачами знань, адже мають доступ до великої кількості джерел. У фондах бібліотек часто зберігаються рідкісні та цікаві видання на краєзнавчу тематику, доступ до яких є лише у відвідувачів та працівників закладу.

У рамках всеукраїнського конкурсу «Культурна спадщина та видатні постаті» запрошуємо поділитися гордістю рідного краю з усією Україною, «звільнити знання» про культурну спадщину та відомих людей, а разом із цим покращити Вікіпедію — найбільшу електронну енциклопедію.

Щоб долучитися до конкурсу, потрібно зареєструватися у Вікіпедії і створити чи суттєво поліпшити принаймні одну статтю протягом конкурсного періоду згідно з правилами Вікіпедії. Переможці зможуть виграти цінні призи та сувеніри для себе і своєї бібліотеки, а усі активні учасники — пам’ятні сувеніри і сертифікати про участь.

Організатори нагородять авторів найкращих статей, а також авторів найбільшого якісного внеску. Детальні умови та покрокова інструкція участі — на сторінці акції у Вікіпедії.

У четвер, 7 жовтня, та вівторок, 19 жовтня, ГО «Вікімедіа Україна» проведе вебінари для бібліотекарів і всіх охочих, де йтиметься про акцію та презентують детальну інструкцію, як взяти у ній участь. Для участі у вебінарах та для того, щоб отримувати новини конкурсу, реєструйтесь за посиланням.

До слова, конкурс «Вікімедіа Україна» відбувається уже вдруге. У рамках конкурсу 2018 року бібліотекарі та користувачі із 45 бібліотек з усієї України створили та доповнили майже 300 статей.

Сторінка конкурсу у Вікіпедії: http://biblio.wikipedia.org.ua/.

 Зареєструватися на вебінар

Адреса організаторів для запитань і пропозицій — glam@wikimedia.org.ua

 

 

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев