У Турійську підприємець “без ліцензії” збував цигарки без акцизок

news

На Волині встановлено факт реалізації цигарок без ліцензії та акцизних марок

У ході фактичних перевірок бізнесу, що здійснює діяльність у сфері обігу підакцизної продукції, працівники управління контролю за підакцизними товарами Головного управління ДПС у Волинській області встановили факт реалізації тютюнових виробів без марок акцизного податку встановленого зразка та відповідної ліцензії. Ці порушення допустив підприємець з смт. Турійськ.

Зокрема, податківці в ході фактичної перевірки з’ясували, що на території місцевого ринку в одному з торгових об’єктів споживачам пропонували цигарки без марок акцизного податку. У продавця тютюнових виробів не було ліцензії на такий вид діяльності.

За даним фактом працівники Ковельського РУП ГУНП у Волинській області вилучили з обігу 196 пачок тютюнових виробів без акцизних марок на суму 6,7 тисячі гривень.

За допущені порушення на підприємця очікує фінансова санкція в сумі 46 тисяч гривень.

Якщо Ви володієте інформацією про реалізацію, зберігання пального та фальсифікованих алкогольних напоїв і тютюнових виробів, немаркованих марками акцизного податку встановленого зразка, реалізацію таких товарів особам, які не досягли 18 років, чи торгівлю пальним, алкогольними напоями та тютюновими виробами без наявності ліцензій, варто повідомити про такі факти за номером (0332) 777-163  (управління контролю за підакцизними товарами ГУ ДПС у Волинській області). Своє повідомлення Ви можете також надіслати поштою за адресою: м. Луцьк, Київський майдан, 4 (конфіденційність гарантується).

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев