У США вивели нову породу пухнастих собак. ФОТО

news

Найбільший американський клуб собаководів офіційно визнав нову, 190-ю за рахунком в їхньому списку, породу собак.

Як повідомляє видання gazeta.ua з посиланням на Metro, цією породою стала пуми.

Вони родом з Угорщини і перші згадки про неї датовані 1815 роком. Ця порода з’явилася в результаті змішування декількох порід. Це були угорська вівчарка кулі, французькі та німецькі вівчарські собаки, а також різні тер’єри.

В Європі пуми стали поширені з 1966, коли порода була визнана Міжнародною кінологічної федерацією.

Зовні пуми симпатична собачка середніх розмірів з кучерявою шерстю. Трохи схожа на пуделя, але насправді це досить серйозна пастуша собака.

Пуми має чуйний слух і відмінний нюх, при підозрілому звуці або запаху не лінується гавкати. Ці собаки відрізняються дзвінким і гучним гавкотом.

Зазвичай пуми добрі і терпимі з дітьми. Однак якщо пуми неправильно виховані, вони можуть бути непередбачуваними і здатні виявляти агресію. Саме тому вони не підходять для маленьких дітей, які ще не знають, як правильно вести себе з собакою.

Також пуми можуть вороже поводитися з дрібними тваринами, тому вони відмінні щуролови.

Сьогодні представники породи популярні як собаки-компаньйони. Пуми відрізняються вірністю і сильною прихильністю до сім’ї, в якій живуть. Основні якості породи — послух, пильність і невибагливість.

Ці тварини люблять простір і свободу. Пуми обожнює бігати разом з господарем. Однак під час пробіжок його слід тримати на надійному повідку.

Пуми чудові як пастуші собаки, вони обожнюють багато бігати

Пуми вважається розумною і добре навченою собакою. Шерсть у собак середньої довжини, з хорошим підшерстям. Кучерява, самостійно завивається в кільця, не утворюючи шнурів. На лапах собаки шерсть коротка.

Шерсть у пуми абсолютно не звалюється, тому догляд за шерстю собаки нескладний: вона потребує нечастого розчісування спеціальною щіткою. Мити і купати можна в міру необхідності.

Для собак породи пуми допускаються найрізноманітніші забарвлення, за винятком строкатого, плямистого, тигрового і білого кольорів. Зазвичай більш поширені — це різні відтінки сірого, точніше, сизо-сірого, сріблястого або графітового.

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев