У США помер один з найвідоміших серійних вбивць ХХ століття

news

Один з найвідоміших серійних вбивць ХХ століття, 83-річний Чарльз Менсон, помер у каліфорнійській в’язниці Коркоран, де він відбував довічне покарання.

Про смерть Менсона повідомили на офіційному сайті в’язниці, пише “NewWest Media”.

Менсон організував вбивства сімох людей у 1969 році. Усі вбивства були скоєні членами його комуни “Сім’я”, більшість з яких були співмешканками Менсона. Cам він не брав участі в убивствах.

Серед жертв його комуни — дружина режисера Романа Поланскі, актриса Шерон Тейт, яка перебувала на восьмому місяці вагітності. Тейт отримала численні ножові поранення. Під час тривалого судового процесу Менсон та інші члени “Сім’ї” вирізали у себе на лобі хрест у знак того, що вони викреслили себе зі світу істеблішменту. Пізніше Менсон перетворив хрест у свастику.

Чарльз Менсон був засуджений до смертної кари. Однак у 1972 році за рішенням Верховного суду смертну кару в штаті Каліфорнія скасували. Через це Менсон отримав довічне ув’язнення.

Менсон провів більшу частину свого життя у в’язницях. Уперше він був затриманий за крадіжку, коли йому було лише 12 років. Менсон виріс без батька, а його мати, яка народила Чарльза у 16, була п’яницею та часто потрапляла за грати переважно через крадіжки.

На світогляд Менсона також вплинула ідеологія Адольфа Гітлера. Менсон відкрито сповідував свою ненависть до афроамериканців та вважав, що “війна рас” є неминучою. За його планом, убивства 1969 року повинні були виглядати, як начебто скоєнні представниками афроамериканської націоналістичної організації “Чорні пантери”. Послідовниці Менсона були молоді жінки, з якими він мав стосунки сексуального характеру.

До кінця життя Менсон заперечував свою участь у вбивствах.

Автор статті: Iryna Hupalo

0 Комментариев