У Шацькому районі торгують зброєю із зони АТО

news

Євгеній Кумпан, тимчасово виконуючий обов’язки начальника Любомльського МРВ УСБУ у Волинській області, на нараді в Шацькій райдержадміністрації озвучив проблему незаконного обігу зброї, яка потрапляє в Шацький район із зони АТО.

Зброю місцеві жителі зазвичай намагаються реалізувати, в тому числі і представникам злочинного середовища, — пише Район.Шацьк.

— Я звертаюся до голів сільських і селищної рад з проханням інформувати нас про все, що стосується незаконного обігу зброї на території району. Бо був такий факт, що ми затримали людину, яка намагалася реалізувати гранату, а згодом з’ясувалося, що чоловік і не приховував цього від односельців – півроку глушив цими гранатами рибу, — наголосив Євгеній Валерійович.

Світязький сільський голова Микола Цвид запитав у представника СБУ про те, чи поніс покарання житель села Світязь Д., якого минулого року затримали за торгівлю зброєю.

Євгеній Кумпан підтвердив цей факт, відзначивши, що по цій резонансній справі вже є рішення суду, відповідно до якого обвинувачений отримав умовний термін.

Євгеній Кумпан

Євгеній Кумпан

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев