У Росії дівчинка малювала прахом прадіда-ветерана

news

У Росії дівчинка намалювала картинки з праху прадідуся-ветерана до Дня Перемоги в стилі пісочної графіки. Відповідне відео з′явилося на каналі в YouTube.Про це пише Корреспондент.net.

“Це мій прадід, Фелікс Петрович Семенов. Ну, тобто частина його праху з цієї урни”, — говорить дівчинка на початку ролика.

Після цього вона розповідає історію про родича, який воював під час Великої вітчизняної війни, малюючи на поросі, зображуючи, крім іншого, свастики.

Відеозапис за два дні подивилися більше 60 тисяч разів. Ролик “сподобався” трохи більше 900 користувачам, а дислайк поставили чотири тисячі осіб.

Як пише НСН, реакція користувачів відеохостингу не забарилася, а негативних відгуків було так багато, що в даний час можливість коментувати відео відключена.

MK.RU  наводить деякі коментарі: “Мда … малювати прахом дідуся? Або це чорний піар, або зупиніть землю, я зійду”; “Ну так, можна було і кістки з могили прабабусі викопати і ще цікавіше історію розповісти. І гімн на барабанах її кістками програти, бабка б оцінила”; “Я думав, що я бачив все в цьому житті … До цього моменту …”.

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев