У рамках міжнародного співробітництва у Луцьку добудують ЦНАП

news

Луцьк співпрацює із 18 містами в різних країнах світу.

Про це повідомили сьогодні, 8 грудня, під час засідання міськвиконкому.

Як розповіла начальник управління міжнародного співробітництва та проектної діяльності Віра Куркова, Луцьк зараз співпрацює із 18 містами-побратимами в 11 країнах світу. Метою Програми розвитку транскордонного співробітництва є забезпечення реалізації в місті державної політики у сфері міжнародних відносин.

Упродовж 2017–2018 років особливу увагу приділятимуть розробці та реалізації партнерських проектів в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща–Білорусь–Україна 2014–2020, яка є основним грантодавцем для Луцька. У контексті залучення грантових коштів набирає обертів співпраця з Федеральною Республікою Німеччина.

У рамках проекту за фінансової підтримки Представництва ЄС в Україні заплановано закупівлю допрограмування  системи електронного документообігу та розбудову луцького ЦНАПу, зокрема, добудова зали очікування та архівного приміщення.

Програма має сприяти євроінтеграційним крокам України на місцевому рівні, підтримувати позитивний імідж міста на міжнародній арені, розширювати співпрацю з містами партнерами тощо.

Впровадження програми передбачають за такими напрямами: забезпечення співпраці з іноземними містами-партнерами в рамках укладених угод, а також проведення заходів євроінтеграційного характеру, робота щодо залучення та освоєння міжнародної технічної допомоги.

 

Автор статті: Мар'яна Метельська

0 Комментариев