У Підгайцівській громаді утворили Молодіжну раду та обрали керівництво

news

Днями у селі Підгайці Луцького району відбулись установчі збори щодо утворення Молодіжної ради при виконкомі Підгайцівської сільської ради. Стати членами нової молодіжної структури виявили бажання 20 представників з усіх куточків Підгайцівської громади.

Голова ініціативної групи з підготовки установчих зборів Яна Гончарук розповіла, що заявки на участь у роботі Молодіжної ради збирали два тижні. За цей час отримали багато відгуків та переконалися, що чимало молодих перспективних людей бачать своє майбутнє у громаді та хочуть впливати на прийняття рішень Підгайцівської сільради.

Під час установчих зборів учасники ділилися ідеями, як зробити дозвілля на селі цікавим, наголошували на користі здорового та активного способу життя, обговорювали із заступником Підгайцівського сільського голови Олександром Бляшуком ініціативи, які вже напрацьовані в сільраді й найближчим часом будуть реалізовані.

Заступник Підгайцівського голови Валентин Приходько розповів, що для діяльності Молодіжної ради виділили три кабінети у Піддубцівському будинку культури, де вони зможуть збиратись, планувати та реалізовувати свої ідеї.

«Під час знайомства з учасниками установчих зборів ми переконались, що маємо справу з перспективною молоддю. Вони розвиваються у різних сферах – від юриспруденції, журналістики, до спорту та мистецтва. Як депутат Волинської обласної ради, я скористався нагодою і запросив охочих стати помічниками депутата обласної ради для покращення представництва інтересів молоді громади на обласному рівні», – поділився враженнями Валентин Приходько.

За підсумками установчих зборів створили Молодіжну раду у складі 20 осіб. Шляхом таємного голосування визначили, що першу каденцію молодіжку Підгайцівської громади очолюватиме Ольга Кобилянська із с.Гаразджа. Заступницею голови молодіжної ради стала Олена Лисенко  із с.Воротнів. Секретарем обрали Владислава Хвальчика із с.Піддубці. Термін повноважень складу Молодіжної ради – два роки.

На наступному засіданні  усі члени Молодіжної ради при Підгайцівській сільській раді отримають посвідчення, завірені сільським головою, затвердять регламент та програму своєї діяльності на найближчий час.

Нагадаємо, Молодіжна рада при виконкомі Підгайцівської сільської ради може:

  • здійснювати громадський контроль за виконанням прийнятих рішень стосовно питань, котрі впливають на життя молоді громади, як місцевої ради, так і її структурних підрозділів та виконавчого комітету.
  • Складати та вносити пропозиції до проєктів рішень сільської ради, що впливають на життя молоді громади.
  • Організовувати конференції, збори, семінари, диспути та інші відповідні заходи з питань реалізації молодіжної політики.

Пресслужба Підгайцівської сільради

0 Комментариев