У Нововолинську жителі аварійної будівлі чекають на допомогу влади

news

Будинок №61 на вулиці Кобзаря у Нововолинську зданий в експлуатацію у 1960 році – за цей час дах ні разу не перекривався. Додатково ще минулого року жителям повідомили про те, що не мають права користуватися газовими балонами та електропроводкою.

Про це пише БУГ.

Негазифікований барак давно потребує ще й заміни даху. Перекриття було заплановане на 2008 рік, потім на 2012, 2016 і кожного разу появлялася причина, через яку роботи потрібно було відкласти. Жителі, так і не дочекавшись допомоги жеку, закупили матеріали і наводять лад своїми руками.

“Виконком повідомляв, що на цей рік у нас заплановане перекриття. Ми купили шифер – прийшов інший лист, що ці роботи відміняються. Сусіди вже самі перекрили, а в мене нема кому. Зверталася в жек, просила – людей у них немає.

В частині бараку проживають три сім’ї. Погодилися закупити шифер за власні кошти. Одна жінка, щоправда, не купить, бо вона ніде не працює. Нам сказали, що через неї і не перекриють. Радять створювати ОСББ. Як створювати, якщо у нас лише одна квартира приватизована?

Працівники жеку принесли приблизно рік тому лист про те, що не маю права користуватися газовим балоном та електропроводкою. А на чому маю їжу готувати, на вогнищі? Я у себе поміняла проводку, але по бараку вона не поміняна – однозначно не витримає напруги. Газу, електрики провести не можна, бо ніхто не хоче брати на себе відповідальність. Виходить замкнутий круг”, – розповідає мешканка будинку Світлана.

Барак обслуговує перший жек. Те, що дах не перекрили, мотивують відсутністю фінансування. У відповіді виконкому на звернення депутата міськради Валерія Мниха, який взявся допомагати жителям, йдеться про те, що на капремонт покрівлі потрібно порядка 139 тисяч гривень. Газифікувати приміщення теж не можна, бо немає технічного паспорту будівлі. В жеку його ще не виготовили.

Мешканці бараку сподіваються, що житлово-комунальні проблеми вирішаться не просто відписками чиновників.

Клопотання (1)

відповідь на звернення від 08.06.2016 (1)

відповідь Будінвеста (2)

Звернення (1) Клопотання0001 (1)

0 Комментариев