У монастирі на Волині знайдено тексти молитов за росію та пропагандиську літературу

news

   В ході перевірки храмів УПЦ МП, які проводилися Службою безпеки України, знайдено чимало доказів про кремлівського налаштування даних релігійних громад. 

На Волині у Свято-Миколаївському Милецькому монастирі СБУ під час обшуків знайшла тексти молитов за країну-агресора та російські «підручники», в яких вихваляють кремлівський режим.

Служба безпеки завершила контррозвідувальні (безпекові) заходи на об’єктах УПЦ (МП), які розташовані у Херсонській, Черкаській, Житомирській та Волинській областях.

Встановлено, що під час захоплення Херсону місцевий архімандрит – настоятель Успенського собору був присутній у кремлівській залі під час оголошення анексії чотирьох українських регіонів.

За декілька днів до звільнення міста священик у супроводі російських загарбників втік до тимчасово окупованих районів півдня України.

А на території чоловічого монастиря Овруцько-Коростенської єпархії і Скиту у Житомирській області викрито колишніх кримінальників, які підтримують зв’язок з абонентами рф. Наразі ці контакти перевіряє СБУ.

У ще одному монастирі Житомирщини виявили особу, яка з 2020 року перебуває у загальнодержавному розшуку як безвісти зникла.

За інформацією: Служби безпеки України 

0 Комментариев