У луцьких приміських маршрутках запускають CityCard

news
На приміському маршруті №104 «Кульчин-Луцьк» встановлюють валідатори. Даний маршрут стане першим, де запустять електронну систему оплати проїзду.

Сьогодні, 22 квітня, під час засідання міського виконавчого комітету поідомили рузультати конкурсу на визначення перевізника.

ФОП Грицюк В.Н. перевозитиме пасажирів за маршрутом №104 “Кульчин – Луцьк”. Він був єдиним претендентом на конкурсі та визначений переможцем.

Принцип використання електронних квитків там буде не таким, як у міському транспорті через те, що вартість проїзду залежить від відстані. Карткою або мобільним додатком потрібно буде скористатися при вході (зніметься повна вартість проїзду на цьому маршруті) і виході (система поверне решту).

В. о. начальника міського управління транспорту та зв’язку Олександр Середа сказав, що на конкурсі переміг перевізник Грицюк В. Н. Однак через те, що у нього немає автобусів, пристосованих для людей з інвалідністю, договір укладають лише на рік. Потім відбудеться повторний конкурс.

Електронна система оплати проїзду там запрацює найближчим часом після укладання договору. Вона працюватиме у всіх маршрутках, що їздять у приєднані до Луцька села. Однак час запровадження різний – він залежить від терміну закінчення попередніх договорів, укладених з облдержадміністрацією.

Тарифи у приміському транспорті луцькі безперевізники запроваджують самостійно – міська рада на це впливу немає, запевнив Олександр Середа.

0 Комментариев