У Луцьку знову просять створити Центр патріотичного виховання

news

У міськраді знову розглядатимуть під час засідання сесії міськради проект рішення про створення Центру національно-патріотичного виховання молоді. Проект уже не вперше виносять на розгляд депутатів.

Про це йшлося сьогодні, 24 жовтня, під час засідання постійної комісії з питань міжнародного співробітництва, інформаційної політики, молоді, спорту та туризму.

Як зауважив представник від «Народного контролю» Михайло Шелеп, це питання піднімається уже майже рік, але воно заполітизоване чомусь. Проект рішення підготовлений депутатською фракцією «Народний контроль»

«Ми воюємо з Росією, і без відповідного виховного контексту з молодечого віку говорити про адекватну відповідь російській пропаганді говорити не можна», – переконаний громадський активіст.

Шелеп навів приклад святкування Дня захисника України, коли відбувалося багато заходів, але не було проведено нічого для дітей.

Члени комісії погодились, що є проблема із патріотичним вихованням дітей, однак не бачать потреби для цього створювати окремий комунальний заклад. Зокрема депутат Андрій Авраменко запропонував створити окрему ставку при відділі у справах сім’ї та молоді, аби не створювати ще один заклад.

Проект рішення підтримав лише один депутат. 26 жовтня це питання будуть вирішувати депутати Луцькради.

Автор статті: Мар'яна Метельська

1 Комментарий