У Луцьку засідатимуть анонімні книгомани і тусовщики

news

У четвер, 17 березня луцьку молодь запрошують на перший захід проекту «КАКТус: клуб анонімних книгоманів і тусовщиків», — повідомляють у ГО Центр вільної освіти і культури.

Запланована робота в малих групах, інтерактивний підхід до розкриття тем літературного життя Луцька, питань літменеджменту і мистецьких фестивалів в Україні. Разом з учасниками буде обговорено концепцію проекту, стан і перспективи окресленої галузі.

Проект «КАКТус « спрямований на збір літературно-книжкових активістів Луцька. В подальшому проект передбачає одноденні практикуми з актуальних питань літменеджменту і залучення охочих учасників до діяльності МО «стендаЛь». Бувати «за кулісами» мистецьких заходів, спілкуватись з письменниками та їх редакторами, агентами, бути в тренді мистецьких фестивалів і знати все про потужні літературні корпорації країни, – шанс, який на думку організаторів, має кожен.
Організатори – ГО «ЦВОК» (Центр вільної освіти і культури), МО «стендаЛь», Інститут філології та журналістики СНУ ім. Лесі Українки
Тривалість події 10.00-13.30
Коротка реєстрація за посиланням: http://goo.gl/forms/AuJOXlVt2e
Місце проведення – Бібліотека СНУ ім. Лесі Українки, вул. Винниченка , 30-а, ІІІ поверх
Контактна особа: Ірина Полєтуха, 093 87 160 91

0 Комментариев