У Луцьку встановлюють індивідуальні контейнери для відходів

news

Інспектори відділу контролю за благоустроєм та санітарним станом міста департаменту муніципальної поліції Луцької міської ради спільно з працівниками ЛСКАП «Луцькспецкомунтранс» протягом квітня-червня 2016 року уклали договори на встановлення 94 контейнерів на вул. Чернишевського та 24 – на вул. Ковельській.

Про це йдеться на сайті Луцької міської ради.

Мешканцям зазначених вулиць, які відмовились від укладення договорів, було вручено 8 приписів щодо самостійного встановлення індивідуальних контейнерів. Дані приписи перебувають на контролі в департаменті муніципальної поліції до 26.07.2016. Особи, які не виконають вимог приписів, будуть притягненні до адміністративної відповідальності згідно ст. 152 КУпАП.

Станом на сьогодні мешканцям на вул. Володимирській реалізовано 30 контейнерів. Крім того, інспекторами департаменту муніципальної поліції протягом липня 2016 року було проведено 5 рейдів на вул. Володимирській у вечірню та ранкову пору доби з метою недопущення розміщення на газонах та тротуарах твердих побутових відходів, залишків рослинності та інших відходів мешканцями, які не придбали контейнери. За результатом проведених рейдів складено один протокол за порушення ст. 152 КУпАП та передано на розгляд адміністративної комісії при виконавчому комітеті Луцької міської ради.

З метою забезпечення належного санітарного стану та естетичного вигляду вулиць міста департамент муніципальної поліції Луцької міської ради звертається до мешканців міста з проханням термінового придбання та встановлення індивідуальних контейнерів.

1 Комментарий