У Луцьку вперше відбувся турнір з стрільби з лука ”Lutsk Archer Junior”

news

23 травня у Луцьку вперше відбувся турнір серед шкіл міста з олімпійського виду спорту – стрільби з лука ”Lutsk Archer Junior”.

В змаганнях прийняло участь 20 учасників та 15 шкіл. Організатори об’єднали школярів для того, щоб познайомити  їх з цим видом спорту та виявити здібних до стрільців.
Привітальним словом турнір відкрили Андрій Киця, директор СЗОШ 1, декан факультету фізичної культури, спорту та здоров’я Волинський національний університет імені Лесі Українки Василь Пантік, Назар Рейкін, очільник КЗ “Центру національно-патріотичного виховання дітей та молоді в місті Луцьк”, Maiia Moskvych, засновниця клубу стрільби з лука “Луцькі Соколи”. Суддею оголосили Євген Макар
Протягом усього часу змагань стояла фотозона з логотипами партнерів проєкту для всіх охочих сфотографуватися. Цікаво, що більшість учнів вперше у своєму житті брали участь у турнірі, тому ми вирішили запитати їхні передчуття.
Христина Шкаравецька, учениця 22 школи, сказала: «Є дівчинка, яка набирає 218 балів з 300, а я 150 і мені страшно з нею стріляти, тому дуже хвилююсь.»
Фінальні змагання поділились на етапи.
Першим етапом був запис кваліфікації – 1 дистанція (10 підходів по 3 стріли загальною кількістю 30 стріл) під час якої учасник міг набрати максимально 300 балів. За результатами кваліфікації сформувався рейтинг. Першим у списку був той стрілець, котрий набрав найбільше балів.
‼️Результати кваліфікації:
1 місце – Яким Богдан, учень 27 школи КЗЗСО “Луцький ліцей 27 Луцької міської ради”
2 місце – Скворцова Вікторія, учениця 25 школи
3 місце – Подзюбанчук Тимур, учень 4 школи. Луцька гімназія 4 імені Модеста Левицького
Другим етапом змагань був «Олімпійський раунд», під час якого проводились спаринги, де перший учасник змагався з останнім, другий з передостаннім. В олімпійській раунд пройшло 16 учасників згідно з рейтингом.
Для учасників та гостей була створена відпочинкова зона, де всі могли перепочити, перекусити, випити води чи чаю і обговорити пройдений етап.
Також вболівальники та всі охочі мали змогу спробувати себе у ролі лучників на майстер-класі зі стрільби з лука.
🏆Переможці турніру визначились за результатами спарингів:
🥇1 місце – Скворцова Вікторія, учениця 25 школи Школа 25
🥈2 місце – Дудас Роман, учень 18 школи
🥉3 місце – Зоряна Цапюк, учениця 14 школи
«Мені дуже сподобалось, тому що боротьба була дуже напружена і я все-таки посіла третє місце», – поділилась своїми враженнями Зоряна.
Нагородили переможців Володимир Захожий , директор Департамент сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради, Майя Москвич, засновниця Клуб стрільби з лука “Луцькі соколи” та Василь Цапюк, власник компанії Рекламно-виробнича компанія “Тенета” та “Друкформат”
Незалежно від того чи переміг учень, усі отримали дипломи та іменні медалі, створені партнерами проєкту «FiberTec”.
В кінці змагань було проведено ще один вид змагань, турнір «Соколине око», для всіх бажаючих учасників, де вони змагалися за звання сокола. Потім всі мали змогу насолодитись смачною піцою від партнерів проєкту LА П’ЄЦ піца на дровах на святкуванні фіналу.
❤️ Організатори проекту висловлюють подяку Волинське обласне управління лісового та мисливського господарства за надані матеріали для виготовлення щитів для стрільби, Нова Лінія м.Луцьк за інструменти для монтування щитів, Офіс Центр Луцьк за всю необхідну канцелярію для проведення змагань, Спорт для всіх -Волинь за підтримку проекту стрілами, Таблоїд Волині – за інформаційну підтримку
Турнір є пілотним проєктом і тривав півтора місяці, в його рамках було проведено 16 тренінгів, 200 школярів спробували себе у стрільбі з лука і 22 учасники пройшли навчання зі стрільби.
Організатори вже говорять про успіх пілотного проекту і наступного року планують робити турнір відкритим для всіх школярів Луцька без обмежень по віку чи кількості від школи.
0 Комментариев