У Луцьку відбулося відкриття Всеукраїнських спортивних змагань “Старти надій”. ФОТО

news

 Урочисте відкриття Всеукраїнських спортивних ігор серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів “Старти надій-2017” відбулося сьогодні у Волинському обласному ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні. До Луцька прибули юні спортсмени із 19-ти областей України.

Про це йдеться на сайті Луцької міської ради.

У церемонії відкриття ігор взяли участь секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Ігор Поліщук, заступник міського голови Костянтин Петрочук, заступник голови Волинської обласної ради Роман Карпюк, начальник управління з питань фізичної культури та спорту Юрій Волинець.

Після представлення команд-учасниць урочистим звучанням Державного гімну України церемонію оголосили відкритою.

Потому присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв Майдану та усіх, хто віддав життя у боротьбі за незалежність та територіальну цілісність України.

 Зі стартом Всеукраїнських змагань “Старти надії-2017” учасників та гостей спортивного свята привітав секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Ігор Поліщук.

“Приємно, що сьогодні Луцьк приймає молодіжні змагання всеукраїнського рівня. Я переконаний, що заняття спортом та фізичною культурою для підростаючого покоління – це запорука здоров’я та успіху. Влада міста Луцька підтримує розвиток спорту, як аматорського, так і професійного. Бажаю вам чудових результатів та приємних вражень про наше місто, незалежно від підсумків змагань,”— акцентував він.

Від імені депутатського корпусу Волинської обласної ради юних спортсменів на гостинній волинській землі привітав заступник голови обласної ради, голова обласного відділення Національного олімпійського комітету України Роман Карпюк.

 Спортивні ігри триватимуть чотири дні. Учасники випробують свої сили у різних дисциплінах — легкій атлетиці, плаванні, спортивній витривалості. Їх оцінюватиме команда професійних суддів. Головний суддя змагань — Анатолій Плевако, начальник Одеського обласного відділення Комітету з питань фізичної культури та спорту Міністерства освіти і науки України.

0 Комментариев