У Луцьку відбудеться зустріч із письменницею Катериною Калитко

news

В рамках Луцької літературної резиденції «Місто натхнення», приуроченої до 150-ї річниці від Дня народження Лесі Українки, відбудеться зустріч із письменницею Катериною Калитко.

Зустріч відбудеться у четвер, 10 червня, о 18.00 у Дворику історико-культурного заповідника за адресою вул. Драгоманова, 25. Вхід вільний.

На зустрічі авторка розповість про свою крайню книгу «Орден мовчальниць» (2021 р.).

Модеруватиме зустріч літературна кураторка резиденції Ольга Ольхова.

Нагадаємо, що Луцька літературна резиденція триватиме 5 тижнів – з 17 травня до 20 червня. Її метою є популяризація Луцька та його міських просторів як мистецького осередку, а також міста європейського культурного контексту. Результатом резиденції стане збірка творів (оповідань, есе, новел), створених резидентами в межах резиденції та під її впливом. Твори, в яких Луцьк є місцем подій, героєм чи містом персонажів, покликані популяризувати місто в українському та європейському мистецьких контекстах як привабливу туристичну дестинацію.

Організатори проєкту: управління туризму та промоції міста Луцької міської ради спільно з творчою агенцією «Баляндраси» (м. Київ).

Партнери проєкту: програмна директорка Litosvita Світлана Привалова, менеджерка культурних індустрій Ірина Плехова, менеджерка книжкових проєктів Юлія Лактіонова, видавництво «Комора», сайт Yakaboo, компанія “Поліграфія від А до Я”, а також партнер-меценат міжнародна рекрутингова компанія Jobian.

Довідка: Катерина Калитко — українська письменниця, перекладачка, авторка поетичних збірок і прозових творів. Володарка премії імені Джозефа Конрада. Увійшла до рейтингу 25 кращих літераторів України. Її “Земля Загублених” стала Книгою року BBC-2017. Досліджує та перекладає сучасну літературу Боснії і Герцеговини.

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев