У Луцьку вчетверте стартує проект “Мегамозок”

news

Четвертий рік поспіль на Волині стартував масштабний соціальний проект «Мегамозок», головною метою якого є підтримка та стимулювання обдарованої молоді краю, яка володіє високим рівнем знань і вже зараз є інтелектуальною елітою та гордістю України. 

Нагадаємо, що Фонд розвитку обдарованих дітей  «Мегамозок»  був започаткований у 2013 році Центром дозвілля та розвитку «Адреналін Сіті», мережею супермаркетів «Наш Край» та Волинською філією Комп’ютерної Академії ШАГ з метою підтримки обдарованої молоді краю.
Загалом, за роки проведення проекту участь у ньому взяли понад 25 тисяч інтелектуально і творчо обдарованих дітей Волині, які отримали від організаторів подарункові сертифікати на суму понад три мільйони гривень. Завдячуючи своєму високому рівню знань і наполегливості в навчанні юні інтелектуали отримали можливість гарно відпочити та розважитися.
Цього року реалізація проекту «Мегамозок» також відбуватиметься у два етапи. В рамках першого всі учасники районних та міських олімпіад знову отримають подарункові сертифікати на суму 150 гривень від Центру дозвілля та розвитку «Адреналін Сіті».
Під час другого етапу серед переможців обласних олімпіад буде визначено двох щасливчиків, яким зможуть протягом першого року безкоштовно навчатися в Комп’ютерній Академії ШАГ.
Визначення відбуватиметься шляхом вибіркового жеребкування у двох вікових категоріях: до 13 років і старші. Діти молодшої вікової категорії зможуть здобути професійні навички роботи на комп`ютері, а старшокласники та випускники здобути одну з найбільш затребуваних професій на сучасному ринку праці: програміста, дизайнера або системного адміністратора.

Показується top-photo.jpg

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев