У Луцьку ТзОВ “БІО ПЕК” повністю припинив виробництво біоетанолу. ФОТО

news

Вчора, 24 червня, заступник міського голови Костянтин Петрочук та представники ЗМІ відвідали ТзОВ “БІО ПЕК”, що знаходиться на території Гнідавського цукрового заводу, аби вкотре пересвідчитися, що виробництво біоетанолу на підприємстві припинене та спростувати чутки про те, що нібито завод продовжує працювати у нічні години.

Про це йдеться на сайті Луцькради.

За словами Костянтина Петрочука, завдяки зусиллям місцевої влади та місцевих активістів виробництво біоетанолу було зупинене ще 21 травня 2017 року, тобто уже впродовж місяця завод не виробляє продукції, не продукує жодних відходів, а відтак не може бути причиною неприємного запаху, причину виникнення якого намагаються з’ясувати.

Зустрівшись із керівником ТзОВ “БІО ПЕК” Юрієм Проником, присутні відвідали виробничі приміщення та цехи, у яких виробляли біоетанол. Керівник підприємства показав парову котельню – основне джерело виробництва енергії для отримання біоетанолу. Усе обладнання зупинене, котли абсолютно чисті. За словами Юрія Проника, для того, аби отримати перші відходи виробництва, які донедавна вважалися основним джерелом неприємного запаху, після запуску потужностей підприємства повинно минути 3-4 доби. Тому чутки та звинувачення про підпільне виробництво біоетанолу є безпідставними.

Ще учасники зустрічі побували у цехах, де безпосередньо виробляють біоетанол, та пересвідчилися, що виробництво повністю зупинене. Зараз тут тривають роботи із підготовки флотаційних установок, за допомогою яких буде проводитися очищення відходів.

0 Комментариев