У Луцьку створили простір для роботи журналістів

news

З 1 березня журналісти Волині матимуть змогу працювати в офісі Луцької міської організації партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка, приймальні народного депутата України Дмитра Лубінця, що знаходиться за адресою проспект Волі, 29.

Наразі ми маємо несприятливі погодні умови, тож журналісти, яких, як знаємо, годують ноги, часто опиняються в ситуації, коли не мають змоги одразу відправити новини, адже знаходяться далеко від офісу й поспішають на наступну подію. До того ж, іти у дощ до редакції часто не хочеться, особливо,  якщо кілька заходів відбуваються в одному місці.

Тож помічники народного депутата України Дмитра Лубінця Роман Романюк, Євген Ткачук та Валентин Романюк вирішила надати можливість писати матеріли представникам ЗМІ у приймальні народного депутата. Офіс працює з 9 до 18 години з понеділка по п’ятницю (з 13 до 14 – обідня перерва). Журналісти матимуть змогу провести час у теплому приміщенні, скористатись інтернетом, випити кави та чаю з печивом.

Для представників ЗМІ буде заведений журнал реєстрації, аби уникнути неприємних ситуацій та створити безпечні умови роботи для всіх, тож просимо журналістів поставитись до цього з розумінням.

Окрім того, оскільки офіс працює, як приймальна народного депутата Дмитра Лубінця у разі прийому волинян слід буде дотримуватись тиші.

Тож чекаємо журналістів в офісі партії щодня!

0 Комментариев