У Луцьку стартувала друга «Хвиля добра»

news

17 грудня 2021 року на площі поблизу кав’ярні-кондитерії «Старе місто» відбувся благодійний ярмарок «Хвиля добра».

На відкриття завітало чимало лучан та гостей міста. Творчу частину ярмарку відкривав відомий музикант, співак – Сергій Скулинець. Неперевершено ніжний танок від колективу «Гармонія» та пісня «Обійми мене» у виконанні Маргарити Ярути полонила усіх присутніх. На свято також завітав справжній Миколай.

А згодом вже почався ярмарок. Цього дня усі охочі могли придбати для себе різноманітні творчі вироби: від ялинкових прикрас до картин, від еко-сумок до прикрас. Є й різні смаколики.

Нагадуємо, якщо Ви не змогли відвідати ярмарок сьогодні, 17 грудня, кав’ярня-кондитерія, яка знаходиться за адресою: м. Луцьк, вул. Драгоманова, 11, радо прийме Вас у найближчий тиждень. Ще є багатий вибір різноманітних товарів.

Це вже другий ярмарок «Хвиля добра» у Луцьку –  захід стає традиційним, об’єднує зусилля багатьох організацій, установ, волонтерів та просто небайдужих людей. Під час «Хвилі добра» організатори збирають кошти для допомоги конкретній людині. Цього року організатори «Хвилі добра» закликають допомогти маленькому хлопчику – Нікіті Крижному, якому вся Україна збирала кошти для придбання найбільш дороговартісного препарату (2,3 млн. доларів). Діагноз Нікіти – СМА (спінальна м’язева атрофія). Нікіта проживає у Києві, йому 2 роки. На сьогоднішній день малюк вже отримав терапію, тепер родина потребує довгої та складної реабілітації.

 

Довідково.

Організатори ярмарку: департамент молоді та спорту Луцької міської ради, арт-локація «Творчий калейдоскоп», кав’ярня-кондитерія «Старе місто» та громадська організація батьків дітей з синдромом Дауна та іншими порушеннями розвитку.

0 Комментариев