У Луцьку “спекли” книжкового торта. ФОТО

news

Волинська обласна бібліотека для юнацтва та Пункт європейської інформації сьогодні, 20 липня, приготували торт із книг, — інформують організатори.
«Сьогодні бібліотекарі із допомогою книг «приготували» торт – книжкову святкову інсталяцію. Бібліотека має дуже багато ресурсів про те, як приготувати торт. Наш книжковий торт – це побажання всім миру, злагоди, любові та заклик до читання. Це символ добра, любові, об’єднання людей, тому в рамках свята його можна не тільки спекти, але і … намалювати, зліпити, зв’язати, створити з будь-яких матеріалів, які попадуться під руку. Головне, щоб він порадував і вас, і оточуючих…. Немає межі фантазії! А ще можна просто відправити або записувати на папері привітання друзям і знайомим, організувати дружню або корпоративну вечірку з чаюванням. Адже День торта – свято дуже веселе і життєствердне», – розповіла директор бібліотеки Алла Єфремова.
Як розповіли організатори, 20 липня відзначається Міжнародний день торта (International Cake Day), що присвячений дружбі і миру між людьми, країнами, народами. Лучан та гостей міста запрошували знайомитись, обмінюватись рецептами приготування тортів, відгадувати назви національних солодких страв країн Європи та сфотографуватись біля святкової інсталяції із книг.
Щорічно цей день проходить під девізом «I CAKE YOU», що означає «Я прийду до тебе з тортом».
«Заходила в бібліотеку, побачила та взяла участь у святі. Було цікаво», –поділилась враженнями школярка Луцької гімназії № 21 Галина Мар’юк.
На запитання, із чим ще асоціюється День торта в бібліотеці – читачка, учениця Луцької гімназії № 18, Валерія Бекас відповіла так: «Дуже гарне свято. Асоціюється у мене ще із дружбою та веселощами».
«День торта в бібліотеці – це не тільки вікторини і майстер-клас, а й радість, нові знайомства та усмішки. Надіюсь побувати на Дні торта ще раз», – підсумувала Галина Проць, учениця 9-го класу НВК № 26.

IMG_6098 IMG_6093 IMG_6085 IMG_6077 IMG_6078 IMG_6066 IMG_6111

1 Комментарий