У Луцьку розповідатимуть про історію караїмів

news

12 квітня в обласному центрі Волині розповідатимуть про історію луцьких караїмів.

Про це йдеться на сайті Луцької міської ради.

Протягом століть Волинська земля була місцем співіснування різних національних спільнот, взаємопроникнення культур, конфесій, мов і звичаїв. Пропонуємо Вашій увазі цикл пізнавальних зустрічей, присвячених окремим етнічним групам (караїми, євреї, чехи, німці, поляки, росіяни), які проживали у Луцьку у передвоєнний період.

Ми хочемо познайомити мешканців Луцька з його багатокультурною історією та традиціями. Зустрічі, які ми запланували, включатимуть лекції експертів, презентації виставок, пізнавальних програм, фільмів та багато інших форм отримання інформації про минуле міста.

       Перша зустріч з циклу „Луцьк – багатокультурне місто” буде присвячена луцьким караїмам. На зустріч з мешканцями міста запрошено членів Спілки польських караїмів та нащадків луцьких караїмів. Презентації і лекції, які вони підготували, прикрасять вернісаж фотовиставки „Карай йоллари – караїмські шляхи”.

Запрошуємо до участі у зустрічі, яка відбудеться у вівторок 12 квітня о 14.00 год. у Галереї мистецтв Волинської організації Національної спілки художників України за адресою: Луцьк, вул. Лесі Українки, 24а.

0 Комментариев