У Луцьку розпочався відбір за програмою “Студенти для органів місцевого самоврядування”

news

Всеукраїнська громадська організація “Молодіжна Альтернатива” оголошує про початок відбору студентів до участі в програмі стажування в органах місцевого самоврядування. Партнером проекту в Луцьку є Волинський прес-клуб.

Участь у конкурсі можуть узяти студенти 3-5 курсів і аспіранти вищих навчальних закладів Рівного, Луцька, Львова, Чернівців, Тернополя, Житомира, Черкас, Вінниці, Запоріжжя, Чернігова, Харкова, Дніпропетровська, Донецька, Херсону, Одеси, які бажають більше дізнатися про діяльність органів влади.

Стажування відбуватиметься з 1 лютого по 30 червня 2016 року. Окрім досвіду стажування в певних відділах і управліннях інтерни матимуть можливість відвідати безоплатні тренінги, взяти участь у зустрічах із відомими людьми (політиками, журналістами, громадськими активістами), познайомитися зі своїми однолітками з інших областей, обмінятися досвідом і думками для реалізації молодіжних ініціатив, написати й опублікувати свої аналітичні матеріали.

Для участі в конкурсі потрібно заповнити анкету й надіслати її на електронну адресу bogdana.pr@gmail.com до 22 січня 2016 року включно.

Мета програми –

  • надати молодим активним, небайдужим молодим  людям можливість долучитися до державотворення,
  • взяти безпосередню участь у процесах прийняття державних рішень,
  • набути досвіду роботи в органах влади.

Завантажити анкету

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев