У Луцьку регулюватимуть діяльність цирків

news

Діяльність цирків на території міста Луцьк, які використовують тварин у своїх виступах, регулюватимуть.

Про це стало відомо сьогодні, 6 квітня, під час засідання міськвиконкому.

Причиною цього стало те, що власники цирків не дотримуються вимог утримання тварин, жорстоко поводяться із ними. Це призводить до загибелі тварин. Також тварини, які утримуються у цирках, становлять небезпеку для мешканців міста, які проживають поряд місця розташування цирку або ж приходять на захід.

Як повідомила Богдана Новарчук, директор КП «Ласка», вона перед виконкомом їздила до цирку, який зараз розміщений біля Там-Таму. Організатори показали, у яких умовах тримають тварин. За словами Новарчук, умови незадовільні.

Цирки не допускатимуть на територію міста, якщо вони не створюватимуть належні умови утримання диких тварин, завдаватимуть дресируваннями шкоди здоров’ю тварин, особливо шляхом примушування їх перевершувати свої природні можливості чи силу, або шляхом застосування штучних допоміжних засобів, які спричиняють ушкодження чи викликають непотрібний біль, страждання або пригнічення, а також якщо дресирування відбувається з нанесенням тваринам побоїв, залякуванням, видаленням кликів, кігтів, примушуванням тварин до дій, які їх травмують, тощо.

За словами Новарчук, коли в Україні назбирається більше 15 міст, таку пропозицію стосовно регулювання роботи цирків будуть подавати на розгляд Верховної Ради.

Міськвиконком підтримав проект рішення.

0 Комментариев