У Луцьку проводять театралізовані екскурсії. ФОТО

news

 В рамках цьогорічного Конкурсу соціальних проектів туристичного спрямування, ініційованого і проведеного управлінням туризму та промоції міста Луцької міської ради у партнерстві з програмою «Активні громадяни» від Британської ради в Україні та ГО «Молодіжна платформа» у квітні, одним з переможців стала театралізована екскурсія «Романтика і містика Лучеська».

Про це йдеться на сайті Луцької міської ради.

15 червня двадцять щасливчиків, які придбали квитки швидше за інших охочих, взяли участь в першій театралізованій мандрівці Старим містом. У світлі факелів та ліхтарів вони заново відкрили для себе його найцікавіші куточки, дізналися цікаву інформацію про історію та культуру Луцька, почули романтичні та містичні історії з ним пов’язані і скуштували «Нектар кохання». Відгуки учасників екскурсії лише позитивні.

Надалі такі екскурсії проводитимуть щоп’ятниці, суботи, неділі або в будь-який інший день на замовлення, якщо мінімальна кількість бажаючих у групі становитиме 15 осіб. Наступна екскурсія – вже цієї неділі, 18 червня, о 22.00. Вартість – 50 гривень з особи.

Квитки можна придбати в туристичному агентстві «Патріот» за адресою вул. Б. Хмельницького, 29, офіс 3а (з 10 по 19.00 в будні дні), або щодня у Центрі туристичної інформації та послуг за адресою вул. Сенаторки Левчанівської, 2, вул. Лесі Українки, 21 (з 09.00 по 18.00).

0 Комментариев