У Луцьку проведуть передвеликодні ярмарки

news

24, 25 та 28 квітня на Новому ринку відбудуться передвеликодні ярмарки

Нещодавно у Луцькій міській раді відбулася зустріч з підприємцями та представниками підприємств – виробників продукції, якою традиційно наповнюємо великодній кошик. Вони запропонували ідею проведення передвеликодніх ярмарків, щоб мешканці нашої громади та навколишніх населених пунктів мали можливість до свята придбати якісну продукцію за доступними цінами.

Луцька міська рада підтримує цю ідею й вирішила провести 24, 25 та 28 квітня такі ярмарки на території Нового ринку на вулиці Окружній.

Щоб усі охочі могли безперешкодно дістатися до ярмарку, містом безкоштовно курсуватимуть великогабаритні комфортабельні автобуси, які відправлятимуться з площі перед Центральним ринком й їхатимуть до Нового.

Разом з цим буде переглянуто міські маршрути, про що уже говорили нещодавно під час зустрічі з міськими перевізниками.

Також у міській раді працюють над тим, щоб спрямувати туди й приміські маршрути. Міський голова Ігор Поліщук направив лист до голови Волинської облдержадміністрації Юрія Погуляйка з проханням розглянути можливість внесення змін в схеми руху приміських автобусних маршрутів Львівського, Володимирського, Дубнівського, Рівненського та Ківерцівського напрямків в частині заїзду на Новий ринок. Таке рішення дало б можливість зручно довозити сільськогосподарську продукцію мешканцям сіл на ринок.

Успішна робота Нового ринку у майбутньому задовольнить не лише продавців, але й покупців, адже різні групи товарів можна буде придбати в одному місці за найбільш доступними цінами.

Окрім цього, під час зустрічі підприємці озвучили ідею перенесення оптової торгівлі з ринку на вулиці Конякіна (Завокзальний ринок) на Новий ринок. Мотивом такої пропозиції було те, що на вулиці Конякіна постійно утворюються проблеми для руху пішоходів та автомобілів. У Луцькій міській раді створили робочу групу щодо вивчення цього питання.

24, 25 та 28 квітня на Новому ринку відбудуться передвеликодні ярмарки

 

Варто зауважити, що нещодавно у соціальних мережах пролунала інформація про масовий від’їзд підприємців з Нового ринку. Однак, за словами Любомира Пахолка, директора ринку, це не відповідає дійсності. За весь час лише один підприємець забрав торговий павільйон і перевіз в один із населених пунктів області, а не на Старий ринок.

 

0 Комментариев