У Луцьку презентували унікальну соціальну рекламу. ФОТО та ВІДЕО

news

21 червня в кінокомплексі Адреналін презентували Соціальну рекламу, яка привертає увагу до проблеми кермування в нетверезому стані.

Про це повідомляється на офіційній сторінці Патрульної поліції Луцька у “Фейсбук”.
Соціальна реклама створена у співпраці Патрульної поліції Луцька та Соціальної ініціативи Андрія Покровського «МИ СВІДОМІ».
Вперше поліція та громадськість відзняли повноцінні професійні роботи, які транслюватимуться в мережах кінотеатрів та на центральних каналах.

Гостям презентації продемонстрували соціальну рекламу «Кілер» та «Дитинство без майбутнього». Соціальна реклама «Кілер» – це в першу чергу провокація. Зміст складається з двох сюжетних ліній, між якими проводиться паралель, а кульмінація спільна. Впевнений у собі успішний юнак, відвідавши дискотеку, при цьому добре випивши, сідає за кермо автомобіля і розпочинає свої п’яні віражі вулицями нічного міста. П’яний водій – це такий самий вбивця, як і бездушний кілер, для якого життя людини давно втратило цінність! «Дитинство без майбутнього» – це історія маленької дівчинки, яка живе повноцінним життям, огорнута любов’ю і турботою. Вона розвивається і щаслива насиченістю свого дитинства. Але, на жаль, вона ніколи не закінчить школу, не вступить в університет і не створить власну сім’ю… Вона стала жертвою п’яного водія, який через свою самовпевненість чи то безпечність, а, можливо, і бездумність, позбавив її майбутнього…

Головна мета соціальної реклами – вплинути на модель суспільної поведінки та сформувати новий стереотип щодо нетверезих водіїв, свідомо ворожу позицію до керування в стані сп’яніння та, фактично, оголосити інформаційну війну нетверезим водіям.
Представники Патрульної поліції Луцька розповіли про жахливу статистику ДТП, спричинених нетверезими водіями. «У 2016 році з вини нетверезих водіїв на території лише Волинської області 142 ДТП, в яких 113 осіб постраждало, 149 травмовано і 11 загинуло. За перші чотири місяці 2017 року в Україні в ДТП, що стались з вини нетверезих водіїв, травмувалось 389 осіб і 25 загинуло», – повідомив заступник Патрульної поліції у м. Луцьку Дмитро Хмарук.

Учасники команди Соціальної програми Андрія Покровського «МИ СВІДОМІ» розповіли, що в суспільстві спостерігається тенденція, коли відповідальні люди безвідповідально сідають за кермо напідпитку. «Очевидно, що інші недостатньо засуджують такі вчинки. Разом з тим, щодо навмисного вбивства є однозначна оцінка – що це неприпустимо. Але що відрізняє рішення сісти за кермо в нетверезому стані від підготовки до вбивства? Легковажність чи все ж таки підміна понять? Ці ролики якраз і змушують подивитись на проблему з іншого боку», – вважає куратор Соціальної програми «МИ СВІДОМІ» Павло Павлюк.

Після презентації відеосюжетів відбулась дискусія на тему «Керування автомобілем у стані сп’яніння: шляхи вирішення проблеми», до якої долучились усі присутні. Наголосили, що кількість ДТП з вини нетверезих водіїв і загиблих в них знизилась у 2016 році, порівняно з 2015: 2015 – 317 загиблих в ДТП з вини нетверезих і понад 3 200 травмованих, у 2016 – 228 загиблих і понад 2 600 травмованих. Однак, щоб цю кількість зменшити суттєво, необхідна посилена участь і свідома позиція кожного громадянина.
Участь у презентації взяли поліцейські, медики, представники влади, журналісти, небайдужі громадяни, а також актори та знімальна команда, яка втілювала ідеї в життя.

Також патрульні поліцейські провели показове заняття з дітьми щодо безпеки дорожнього руху.

Висловлюємо вдячність усім акторам, а також партнерам, які долучились до зйомок: компанія «Emotion group», магазин мисливської зброї «Зброярня», мережа меблевих магазинів «BuMebel», Волинський обласний центр екстреної допомоги та медицини катастроф, Палац учнівської молоді, ансамбль спортивного бального танцю «Троянда», перукарня «Лайм», ГО «Територія 2.2», культурно-розважальний центр Адреналін Сіті, продакшн-студія Правда PRO.

Ролики доступні на youtube-каналі Патрульної поліції Луцька та на офіційній сторінці Соціальної програми Андрія Покровського «МИ СВІДОМІ».

0 Комментариев