У Луцьку презентували серію «ретророманів»

news

У клубі літературних презентацій «Вперше», що діє у Луцькій бібліотеці-філії № 10 відбулась зустріч з відомим сучасним українським письменником Андрієм Кокотюхою.

Про це повідомила завідувач бібліотеки Надія Чміль. 

Автор представив зацікавленим читачам відразу 8 книг із серії «ретроромани»:«Адвокат із Личаківської», Привид із Валової», Автомобіль із Пекарської», «Різник із Городоцької», «Коханка з площі Ринок», Втікач із Бригідок», «Офіцер із Стрийського парку», «Київські бомби»,  розповів про захоплюючі сюжети цих книг, які розвиваються у Львові початку ХХ століття.

Автор позиціонує  свої книги як кіно-романи, які пов’язані між собою змістом.

Автор говорив  про стан українського кіно, адже за його творами вже створено чимало екранізацій. Таким чином автор відроджує українське кіно.

Глядачі мали можливість переглянути відзнятий тріллер «Адвокат зі Львова» за однойменним романом Андрія Кокотюхи.

У другій частині презентації відбувся живий діалог автора з глядачами про написання книг, про те, як створюється художній фільм, про сучасний стан української літератури та мови. Закінчилась презентація  автограф-сесією.

Про автора

Андрій Кокотюха, 1970 р.н., Ніжин на Чернігівщині— сучасний український письменник, сценарист, журналіст. Автор більше 60-ти художніх, документальних та науково-популярних книг. За його романами знімають художні фільми. Кілька років поспіль входить до топ-10 авторів, чиї твори є лідерами продажів в Україні, за що відзначений як «Золотий письменник» Неодноразовий лауреат та володар Ґран-прі міжнародного конкурсу «Коронація слова». Відомий як творець гостросюжетних романів: детективних, пригодницьких, трилерів, бойовиків. Останнім часом успішно працює в жанрі історичного роману.

 

Завідувач бібліотекою Надія Чміль

Автор статті: Мар'яна Метельська

0 Комментариев