У Луцьку перевірили роботу закладів культури

news

Сьогодні відбувся черговий день депутата, під час якого депутати міської ради та секретар міської ради Юлія Вусенко ознайомилися з роботою міських закладів культури.

Про це йдеться на сайті Луцької міської ради.

Начальник управління культури міської ради Тетяна Гнатів та директор Палацу культури міста Луцька Юрій Войнаровський відповіли на запитання депутатів, які стосуються мистецьких колективів, форм роботи та матеріальної бази закладів культури.

 Спочатку депутати оглянули приміщення Палацу культури міста Луцька: фойє; концертний зал; зали для занять народними та бальними танцями; кімнати для репетицій Народного духового оркестру та Народного фольклорного колективу “Чачка”; залу, де відбуваються майстер-класи, виставки, заходи громадських організацій та гардероби і гримерні кімнати. Минулого року було замінено дах Палацу культури міста Луцька. “Хочу зазначити, що наш Палац культури — один із кращих в Україні щодо естетичного вигляду. А ще хочу подякувати міській владі, що у Луцьку є штатний духовий оркестр, який бере активну участь у міських заходах”, —­ сказав Юрій Войнаровський.

 Потім депутати побували у клубі “Сучасник”, який знаходиться у 40-му мікрорайоні. Тут форми роботи здебільшого зорієнтовані на молодіжну аудиторію. А Теремнівський будинок культури, який також відвідали обранці громади, відомий у місті заходами, що пропагують народну культуру, зокрема, своїми вечорницями. А ще депутатати оглянули Будинок культури мікрорайону Вересневе, приміщення якого було нещодавно капітально відремонтовано.

Загалом у депутатів склалися позитивні враження щодо матеріальної бази та змісту роботи закладів культури. Проте, потребує ремонту дах у клубі “Сучасник”, у Теремнівському будиноку культури потрібно замінити вікна, а у Будиноку культури мікрорайону Вересневе — стільці у залі. Юлія Вусенко доручила Юрію Войнаровському підготувати пропозиції для вирішення названих проблем.

0 Комментариев