У Луцьку офіційно відкрили міжнародні змагання. ФОТО

news

До Луцька прибули українські, білоруські та турецькі легкоатлети на Міжнародну матчеву зустріч з легкої атлетики Україна-Білорусь-Туреччина.      

Урочисте відкриття змагань відбулося сьогодні, 23 квітня, у Луцькому замку, а завтра уже спортсмени покажуть свої вміння на стадіоні «Авангард».

На відкритті змагань був присутній Сергій Бубка, президент Національного олімпійського комітету та Ігор Гоцул, президент Федерації легкої атлетики України.

4

Актори Волинського обласного музично-драматичного театру імені Тараса Шевченка зустріли спортсменів театралізованим дійством. Присутніх привітав князь Дмитро Любарт.

1

«Це велика честь приймати у себе це свято. Спорт – це мир. І ми саме сьогодні хочемо показати, що в цей нелегкий час для нас, Україна – це гостинна країна, країна, це країна, де ви можете зреалізувати себе і у спорті, і в мистецтві, і в інших сферах. Ми завжди раді вам. Наше місто, якому скоро буде уже тисячу років, завжди приймало наших гостей з почестями. Надіємось, що від цього замку, від завтрашніх змагань, у вас будуть найпрекрасніші згадки і ви ще захочете сюди повернутися з новими перемогами», – побажав учасникам президент Федерації легкої атлетики Волині Володимир Рудюк.

7

Завершили відкриття запаленням вогню у замку разом із представниками від кожної команди.

17

Нагадаємо, змагання стартують о 13:00 на стадіоні «Авангард» та триматимуть до 17:00. Українська команда представлена 40 легкоатлетами, які змагатимуться у 22 видах . Переможця визначать за сумарними результатами.

2 3 6 8 9 10 11 12 13 14 15 16

 

 

 

 

0 Комментариев