У Луцьку небайдужі очевидці здали поліції нетверезого керманича елітної автівки: доплер показав перевищення допустимої норми у 15 разів

news

Нещодавно патрульні отримали повідомлення від турботливих громадян, які повідомили про те, що чоловік на автомобілі Lexus порушує правила дорожнього руху на проспекті Волі і, ймовірно, перебуває у стані сп’яніння.

Заявники стверджували, що водій створює аварійні ситуації, з’їжджає з дороги та навіть зупиняється посеред проїзної частини.

Громадяни розуміли всю небезпеку такої поведінки, тому звернулися за допомогою на лінію 102. Вони навіть продовжували слідкувати за транспортним засобом і утримували зв’язок з патрульними.

Коли водій зупинився і вийшов з автомобіля, патрульні виявили у нього чіткі ознаки алкогольного сп’яніння. Чоловік відмовився від огляду на місці та виразив бажання пройти його в медичному закладі. Результат огляду показав позитивний результат – 2,89 проміле, що в 15 разів перевищує встановлену допустиму норму.

Громадяни, які надавали допомогу інспекторам, надали необхідні пояснення. Відносно водія поліцейські склали протокол за ч. 1 ст. 130 (керування в стані сп’яніння) КУпАП.

0 Комментариев