У Луцьку хочуть скасувати знижку рекламістам

news

Рекламісти просять не забирати їм 35 % знижки на плату за тимчасове користування місцем розташування рекламних засобів, що перебуває у комунальній власності територіальної громади міста Луцька.

Про це йшлося вчора, 26 червня, під час засідання постійної комісії міської ради з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів.

Депутати розглянули проект рішення, яким планують скасувати рішення виконкому, який встановлював знижку 35 % на плату за тимчасове користування місцем розташування рекламних засобів, що перебуває у комунальній власності територіальної громади міста Луцька.

Голова Асоціації рекламістів Волині Сергій Ковальчук поцікавився, чому вирішили скасувати це рішення, якщо перед тим проводили аналіз цін на усіх Західній Україні, думали про те, як зробити таку ціну, щоб рекламісти могли платити і поповняти бюджет. На думку Сергія Ковальчука, якщо підняти ціну, то у КП «Луцькреклама» буде заборгованість, адже рекламісти не матимуть змоги платити та демонтовуватимуть конструкції у невигідних місцях, відповідно бюджет не отримає коштів.

Голова комісії Борис Смаль зауважив, що на попередньому засіданні заслуховували КП «Луцькреклама», яке мало не таку версію розвитку подій, а значно оптимістичніші прогнози. Смаль наголосив, що реклама – це комерційна діяльність і депутати дбають про наповнення бюджету міста Луцька, а не навпаки. На думку Смаля, неправильно було б недоотримувати кошти до бюджету, зменшуючи витрати комерційних структур.

Депутат Тарас Шляхтич зауважив, що представник «Луцькреклами» розповів, що у місті Луцьку взагалі одні із найнижчих цін на всій Західній Україні. Депутат висловив пропозицію зібрати і рекламістів і «Луцькрекламу», бо дають різну інформацію обидві сторони.

Сергій Ковальчук зауважив, що депутатам КП «Луцькреклама» надало інформацію, що начебто 800 гривень платять за один рекламний засіб зовнішньої реклами, насправді ж виходить 1,5–2 тисячі гривень за одну конструкцію. Окрім того у них уже укладені договори із підприємствами на цілий рік, і тепер доведеться подавати в суд про скасування цього рішення сесії. Тарифи піднімуть на 53 %, тому із підприємствами не зможуть працювати, бо вони не захочуть посеред року міняти умови. Ковальчук наголосив, що можна було б потерпіти хоча б півроку, коли закінчаться договори. На думку Ковальчука, якщо зробити це зараз, то будуть лише одні проблеми: хтось не зможе платити, хтось почне бунтувати тощо.

Один із влаників підприємства «Брендборд» Павло Цапюк зауважив, що із врахуванням 35 % знижки базовий тариф став на рівні Рівного, Хмельницького та Тернополя.

Заступник міського голови Григорій Пустовіт наголосив, що місто взамін на цю знижку нічого крім «обідраних» площин не має.

Борис Смаль зауважив, що це у проекті рішення вкажуть, що рішенні можуть вказати, коли воно вступає у дію, відповідно рекламісти матимуть час, аби узгодити все стосовно підписаних договорів.

 

 

 

0 Комментариев