У Луцьку хочуть ремонтувати спортивні майданчики

news

25 об’єктів спортивної інфраструктури у мікрорайонах міста потребують капітального чи поточного ремонту. Їх визначили на основі звернень депутатів і громадян.

Про це йшлося сьогодні, 22 червня, під час засідання постійної комісії міської ради з питань комунального майна та приватизації.

Заступник начальника управління фізичної культури та спорту Андрій Мороз розповів, що у бюджеті міста на 2017 рік для комунальному закладу «Спорт для всіх» передбачили 1,5 мільйона гривень саме на капітальний ремонт та будівництво об’єктів спортивної інфраструктури саме за місцем проживання у мікрорайонах міста.

В управлінні проаналізували стан спортивних майданчиків, які сьогодні є у місті Луцьку, також проаналізували  запити депутатів і звернення громадян. Усе це було узагальнено, отримали список із 25 об’єктів мікрорайонів міста. Цей перелік пропонують винести на розгляд сесії міськради. У переліку вказана назва об’єкту, адреса розташування, його призначення, вид робіт, що саме потрібно зробити.

На сьогодні працюють над кошторисами стосовно кожного об’єкту, які планують затвердити до розгляду на сесії міськради.

Мороз зауважив, що всі ці об’єкти з ці кошти швидше за все можливо і не вдасться зробити за цей рік. Однак є багато звернень громадян і депутатів, де вказано, шо лучани готові долучитися на умовах співфінансування. Отож, Мороз пропонує приступити перш за все до роботи до тих об’єктів, де є буде співфінансування. На його думку, це буде більша відповідальність мешканців територіальної громади: коли лучани вкладуть туди свої кошти, то відповідно будуть дбати про це майно.

Депутат Луцькради Юрій Безпятко зауважив, що після того, як зроблять кошторис, зустрітися із ініціаторами співфінансування, щоб люди знали, що врахували їхні інтереси і що буде на цьому майданчику.

Андрій Мороз зазначив, що планують розробити своєрідний меморандум, який буде підписаний на виконання цих робіт, щоб громадськість могла контролювати і відповідно вони будуть гарантувати, що не змінюють свого рішення про те, що готові долучитися до співфінансування.

Безпятко запропонував також зробити освітлення, бо тоді  можна буде займатися в темну пору доби і це буде як засіб охорони, бо на освітлених територіях зменшуються шанси, що хтось буде пошкоджувати ці майданчики чи викрадати щось звідти.

 

 

 

Автор статті: Мар'яна Метельська

0 Комментариев