У Луцьку декламували польську поезію та прозу

news

Сьогодні у Луцьку відбувався IХ Декламаторський конкурс польської поезії та прози для мешканців України.

Про це йдеться на сайті міської ради.

Захід проводиться під патронатом Луцького міського голови, Генерального консула Республіки Польща в Луцьку та Президента міста Любліна.

Мета конкурсу – промоція польської літератури в Україні, а також інтеграція українців і поляків, вдосконалення артистичних вмінь, співставлення творчих досягнень.

Участь у цьогорічному конкурсі беруть більше 50 учасників.

Лауреати конкурсу візьмуть участь у IX Польсько-Українських зустрічах майстрів слова, що відбудуться 1-3 квітня 2016 року у Любліні (Польща).

Участь у відкритті конкурсу взяли заступник міського голови Андрій Киця та начальник управління культури Тетяна Гнатів.

Андрій Киця привітав учасників конкурсу:

“Сьогодні тут буде більше 50 хлопців та дівчат з різних куточків України. Ми є сусідами з Польщею і дуже приємно, що саме у Луцьку проводиться декламаторський конкурс польської поезії та прози, а в Любліні — української поезії та прози. Молоді люди мають нагоду показати свої таланти. Звичайно, що усі не виграють, але головне участь”, – зазначив він.

У вітальному слові начальник управління культури Тетяна Гнатів наголосила, що уже вдев’яте відбувається Декламаторський конкурс польської поезії та прози для мешканців України. “Приємно, що у цій залі збирається багато молодих людей. Географія щоразу ширша. Люди зацікавлені у такому заході”, – зазначила вона та побажала творчого натхнення і успіхів.

Автор статті: Мар'яна Метельська

0 Комментариев