У Луцьку будуть «Ті, що падають вгору»

news

«Кораблик» запрошує на ще один цікавенький концерт – вперше до луцька приїде один із найстаріших гуртів міста Тернопіль, щоб презентувати свій новий альбом.

Концерт відбудеться у суботу, 16 квітня.

Гурт ще із 1996 року тішить слухачів якісної української музики своєю творчістю. Цікава музика та «один із найоригінальніших вокалів в Україні, який можна слухати годинами», не залишають байдужими тих, хто хоч раз почув пісні гурту. Весела, мега-позитивна пісня «Метелик», чарівна та загадкова «Та, що танцює з вітром», експресивна «Він …» та спокуслива «Саме зараз» — лише частинка того емоційного заряду, який вдається колективу передати слухачам під час 100% живого виконання.

За час існування гурт «Ті, Що Падають Вгору» відіграв на величезній кількості крутих фестивалів. Правда, у дискографії команди поки лише два альбоми: «Та, що танцює з вітром» (2002) і «Дивина» (2015). Власне, цього разу у Кораблику «ТПВГ» приділять більше уваги презентації крайнього альбому та заграють багато старих душевних хітів!

Початок – о 21:30.

Довідка:

Альбом «Дивина», вмістив у себе дванадцять авторських композицій колективу з зовсім різних періодів його творчої діяльності. Запис альбому, за словами музикантів, тривав у період з 2008 по 2015 роки, а представлений у ньому музичний матеріал перед тим, як отримати своє фінальне звучання, безліч разів змінювався, дописувався, переписувався, словом, всіляко трансформувався та вдосконалювався.

«Над альбомом довго і нудно працювала ціла купа людей. Є такий київський музикант та звукорежисер Дмитро Остроушко (вокаліст гурту «Щастя»), то він приїжджав і допомагав нам із записом. Ми писали новий матеріал тижнями, створили багато нових композицій. Але коли почали переслуховувати, все воно нам видавалося якимось не таким: там фальшиво, тут треба переписати, тут дописати, а час ішов. Це був дуже бурхливий період нашої діяльності. Пройшов час, змінився склад гурту, але ми вирішили, що раз вже маємо на руках цей матеріал, то просто таки мусимо довести його до ладу, оформити та видати», – розповіла вокаліста гурту Ольга Чіркова.

Зазначимо, що презентація платівки «Дивина» відбулася у рідному для музикантів Тернополі, в арт-галереї Бункермуз, живу відео трансляцію звідки мали змогу переглянути всі охочі у будь-якому куточку планети.

d99dfb2c-be3e-4b2d-ae8f-b1755ed890d9

 

 

0 Комментариев