У Луцькраді визначили, де ремонтуватимуть та будуватимуть спортивні майданчики

news

Відповідно до листів мешканців та запитів депутатів склали перелік спортивних об’єктів, які потребують модернізації, капітального ремонту чи будівництва. Упродовж 2017 – 2020 їх ремонтуватимуть та будуватимуть.

Про це йшлося вчора, 29 червня, під час засідання сесії міськради.

Начальник управління з питань фізичної культури та спорту Юрій Волинець розповів, що міський центр «Спорт для всіх» облаштовуватиме спортивні майданчики за місцем проживання та у місцях масового відпочинку громадян.

Відповідно до листів мешканців та запитів депутатів склали перелік спортивних об’єктів, які потребують модернізації, капітального ремонту чи будівництва. Упродовж 2017 – 2020 їх ремонтуватимуть.

У переліку запропонували 25 спортивних об’єктів, які потребують чи ремонту, чи будівництва, чи заміни певного обладнання.

У першу чергу розглядали пропозиції, які будуть виконувати на умовах співфінансування.

У цьому році на це виділено 1,5 мільйона гривень.

Депутати запропонували доповнити цей перелік ще декількома адресами. Зокрема, депутат Анна Мовяк попросила включити ще спортивний майданчик на проспекті Соборності, 30; вулиці Воїнів-Інтернаціоналістів, 7; вулиці Кравчука, 47. Однак Сергій Була заявив, де Мовяк рідко буває на своєму окрузі, інакше б знала, що на сьогодні Соборності, 30 було виділено кошти у розмірі 200 тисяч гривень і там все відремонтовано, а інші майданчики – повністю пофарбовані. Мешканці разом із Булою там працювали, оскільки Мовяк не проживає у Луцьку, то до неї не зверталися. Отож, депутати не підтримали пропозицію.

Депутат Віктор Ящук попросив доповнити список адресами Заводська, 22 та Дубнівська, 73, оскільки у цьому районі відсутні спортивні об’єкти. Депутат Андрій Козюра запропонував включити Гордіюк, 39, 43, 45, де є занедбаний ролледром та давно вже сітка на спортивному полі вийшла з ладу. Депутат Олександр Лазука запропонував додати проспект Соборності, 3, оскільки це район щільної багатоповерхової забудови, а також є чотири гуртожитки і один із них є студентським. Депутат Сергій Була розповів, що покійний міський голова обіцяв зробити у дворі Чорновола, 2 ігровий майданчик, мешканці готові до співфінансування і частина робіт уже зроблена. Депутат Олександр Кравченко попросив щодо облаштування спортивно-ігрового майданчика в районі вулиць Блакірєва та Говорова. Депутат готовий виділити кошти із свого депутатського фону, адже там у цілому мікрорайоні немає спортивних об’єктів. Депутат Алла Надточій озвучила пропозицію відсутнього Миколи Собуцького – є потреба у спортивному майданчику на Потебні,  50, мешканці готові долучитися на умовах співфінансування. Андрій Авраменко попросив включити Ветеранів, 3, там фондом на умовах співфінансування з мешканцями був зроблений спортивний майданчик, але його так і не доробили.

Усі ці пропозиції депутатів крім пропозиції Анни Мовяк підтримали.

Також 25 спортивних об’єктів визначили раніше.

0 Комментариев