У Луцькому районі зафіксували два випадки ботулізму

news

Волинський обласний центр контролю та профілактики хвороб повідомив, що у Волинській області зафіксували два випадки ботулізму. Обоє потерпілих проживають у Луцькому районі, в обох перебіг захворювання – середньої важкості.

Один із чоловіків – 1992 року народження. Захворювання на ботулізм пов’язує із вживанням м’ясної консерви домашнього приготування.

Інший випадок ботулізму зафіксований у хлопця 2003 року народження. У нього спочатку з’явилися такі симптоми, як слабість і пронос, потім додалися блювота, двоїння в очах, біль у м’язах. Бригада екстреної допомоги доправила його в Маневицьку багатопрофільну лікарню, де був поставлений діагноз «ботулізм». Хворого одразу відправили в реанімаційне відділення Волинської обласної інфекційної лікарні. Епідрозслідування цього випадку триває.

Додають також, що на Волині щороку реєструють випадки захворювання на ботулізм. Торік їх було 9, занедужали всі дорослі, летальних наслідків не було. Захворювання пов’язані із вживанням м’ясних консервів домашнього приготування; лише в одному випадку потерпіла вказала, що вживала продукцію промислового виробництва (солений оселедець).

0 Комментариев