У луцькій школі виявили ряд порушень

news

Робоча група міськради під час перевірки роботи дитячої юнацько-спортивної школи №2 виявила ряд порушень, зокрема, підприємець, який орендує тренажерний зал, додатково безплатно використовує й інші приміщення школи, а залучені спонсорські кошти не обліковуються належним чином.

Про це йдеться на сторінці «Народного Контролю» у Фейсбуку.

Про це розповів ініціатор створення робочої групи, член виконавчого комітету, активіст «Народного контролю» Олег Бондарук.

Нагадаємо, під час звіту директора закладу Валерія Панчука на засіданні виконкому міськради лунало чимало зауважень до його роботи. Саме через це створили робочу групу для перевірки цих фактів. Так, 12 квітня відбулося виїзне засідання робочої групи.

Олег Бондарук розповів, що директор не надав жодних документів. Під час огляду виявили, що підприємець, який орендує тренажерний зал на другому поверсі школи, використовує і інші приміщення. Також у зв’язку із роботою приватного спортзалу руйнується стеля.

«ДЮСШ № 2 орендує і інші зали комунальної власності за 1 гривню, а власне приміщення здають в оренду», — зауважив активіст «Народного контролю».

Були зауваження у членів робочої групи й щодо проведеного ремонту за рахунок спонсорських коштів, адже ці кошти не обліковані. «Був зроблений ремонт, але жодних документів, актів прийому-передач немає. Невідомо хто був підрядником цих робіт, необхідно, щоб все було врегульовано документами», — зазначив Олег Бондарук.

Також залишається відкритим питання щодо сауни, яка розміщена у ДЮСШ. Раніше була оприлюднена інформація, що вона використовується для потреб приватних осіб, однак це робочій групі не вдалося перевірити.

0 Комментариев