У луцькій бібліотеці влаштували «Книжковий Біг-Бен»

news

 2016 рік оголошено роком англійської мови в Україні. У бібліотечних закладах міста проведено чимало заходів, спрямованих на заохочення різних вікових груп населення до вивчення англійської мови, підвищення рівня володіння нею.

Черговий захід цього циклу відбувся у Луцькій центральній бібліотеці для дорослих, яка долучилася  до участі  у новій мобільній виставці в межах проекту «display-кросинг». Працівники книгозбірні підготували виставку-інсталяцію «Книжковий Біг-Бен», — інформують у міськраді.

    Виставка складається з трьох розділів. Перший — «Do you speak English?» зібрав словники, розмовники, граматику, загалом книги, що збагачують індивідуальний словниковий і фразеологічний запас, знайомлять з нормами мови, застерігають від неправильного вживання слів, їх граматичних форм, вимови, розширюють наше пізнання, поглиблюють розуміння слова. Є матеріали на електронних носіях.

   Розділ «Читай в оригіналі» розкрив фонд бібліотеки художньої літератури англійською мовою:  Лондон Дж. «Звичай білої людини», Генрі О. «Оповідання», Пристли Дж.Б. «Візит інспектора»,  Керрол Л.«Пригоди Аліси в країні Чудес», Льюїс К. С.«Хроніки Нарнії», Дойла А. К. «Пригоди Шерлока Холмса», Дефо Д. «Пригоди Робінзона Крузо» та ін.

Третій розділ під назвою «Мова стирає кордони» знайомить з цікавими туристичними місцями 5 англомовних країн, які представлені в путівниках і буклетах.

Презентуючи  виставку, провідний бібліотекар Надія Шатрова розповіла про представлені тут друковані видання, провела цікаву англомовну гру за сторінками журналу «Смайлик», здійснила  віртуальну подорож до ‪Великобританії, під час якої присутні дізнались про визначні пам’ятки, культуру та традиції цієї країни, із захопленням мандрували по визначних місцях ‪Лондона, уявно  відвідали Біг-Бен, прогулялись знаменитим Тауерським мостом.

Учасники заходу охоче розповідали англійською про себе, своє місто та улюблені міста Англії, розгадували кросворди, ребуси, збирали мозаїку, відповідали на запитання вікторини,  переглянули мультфільм «Goldilocks and the three Bears» та під музику незабутнього британського рок-гурту «Бітлз» куштували справжній англійський чай.

Книжкова виставка-інсталяція “Книжковий Біг-Бен” викликала у присутніх непідробні емоції. Бібліовояж перевершив усі сподівання, відвідувачі висловили побажання і надалі мандрувати країнами світу. «Книжковий Біг-Бен» у міській центральній бібліотеці можна відвідати до 31 липня.»

0 Комментариев